D-Smart Tv paketleri 2018

Evinize eğer D-Smart almak istiyorsanız faydalanabileceğiniz 10 çeşit paket bulunmaktadır. Spor kanalları meraklıları içinse İngiltere Premier Lig, 3 büyüklerin hazırlık maçları, NBA TV, voleybol ve hentbol şampiyonlar ligi, Formula 1, MotoGP ve NBA TV gibi çeşitli kanal alternatifleri bulunmaktadır.

  1. D-Smart Hoşgeldin Paketi
  2. D-Smart Aile Spor Paketi
  3. D-Smart Film Dizi Paketi
  4. D-Smart Mega Paket
  5. D-SmartNet (İnternet ADSL, VDSL, FİBER)
  6. D-Smart Sporsever Paketi
  7. D-Smart Belgeselsever Paketi
  8. D-Smart Eğlencesever Paketi
  9. D-Smart Belgeselsever + Eğlencesever Paketi
  10. D-Smart GO

Başvuru ve Fiyatlar

Yardımcı OlalımFiyatları İnceleyin

D-Smart giriş paketi

Normal bir uydu yayınlarının izelenebileceği ulusal kanallar, birçok belgesel kanalları, haber, yemek ve müzik kanalları içerisinde bulunan D-Smart başlangıç paketi olarak alabilirsiniz.

D-Smart internet paketi 2018

Altyapı uygunluğuna göre TV ve internet paketleri olarak yararlanabilirsiniz. D-Smart internet paketleri abonenin evindeki altyapı uygun olduğu sürece Adsl, Vdsl, Fiber internet paketlerinden Limitsiz internet, telefonsuz internet (yalın internet) olarak faydalanabilir. Altyapısında Türk Telekom veya Turkcell Superonline fiber optik kablosu bulunan abone modem ve kurulum için ücret ödemeden kampanyalara dahil olabilir.

Kampanyaya internet ve sinema paketleri veya internet ve TV gibi özel tanımlamaların yanında full paket olarakta abonenin tercihine kalmıştır.

D-Smart Film Dizi paketi 2018

Digital yayınlar haricinde dizi, film gibi merakı olanlar için en çok tercih edilen paketlerdendir. Ulusal kanallar haricinde aşağıdaki sinema kanallarınada ayrıca sahip oluyorsunuz.

D-smart Sinema Kanalları

D-Smart Avantajları

D-Smart paketleri zengin içeriğe sahip yayınlar sunar. Yine kanalların yanında Cep telefonu veya tablet üzerinden de yayınları takip etmek isteyen aboneler D-Smart GO ile D-Smart keyfini bilgisayar, tablet ve cep telefonundan izleyebilir.

TV ve internet kampanyaları ise en çok tercih edilenler arasındadır. Abone eğer dilerse mevcut internet hattını taşıyarak veya yeni bir internet alarak tek fatura olarak ödeme yaparak daha ucuz fiyat avantajlarından yararlanabilir.

Kampanyalar taahhütlü olarak indirimli verildiği gibi D-Smart taahhütsüz internet veya diğer yayın paketleride bulunmaktadır.

Kampanyaya dahil olduğunuzda aboneliğin başlangıcı ile ilk 6 Ay Mega Paket Kanalları ve Tüm Ek Paketler Hediye olarak alırsınız. Eğer evinize yeni TV hizmeti alıyorsanız 3 aylık süre içerisinde cayma cezası ödemeden iptal edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir