Digiturk Tv paketleri 2018

Evinize eğer Digiturk almak istiyorsanız faydalanabileceğiniz 4 Digitürk paketi bulunmaktadır. Süperlig maçlarını izlediğiniz Maç paketi “LigTV” Sporun yıldızı paketi olarak değişmiştir. Anadolu kulüpleri veya Şampiyonlar paketi yerine yeni paketi tercih etmelisiniz. Yeni paketler ise;;

  1. Ailenin Yıldızı
  2. Filmin Yıldızı
  3. Sporun Yıldızı
  4. Yıldız Dolu

Başvuru ve Fiyatlar

Yardımcı OlalımFiyatları İnceleyin

Digiturk giriş paketi

Aile paketi olarak “Ailenin Yıldızı” Digiturk’un giriş, başlangıç paketidir. Bu paket en ucuz fiyatlı paketler arasında olup abone aldığında dilerse film satın alabilir veya Lig maçlarından satın alarak başlangıç paketini keyiflendirebilir.

Digiturk internet paketi 2018

Altyapı uygunluğuna göre TV ve internet paketleri olarak yararlanabilirsiniz. Digiturk internet paketleri abonenin evindeki altyapı uygun olduğu sürece Adsl, Vdsl, Fiber internet paketlerinden Limitsiz internet, telefonsuz internet (yalın internet) olarak faydalanabilir. Altyapısında fiber optik kablosu bulunan abone modem ve kurulum için ücret ödemeden kampanyalara dahil olabilir.

Kampanyaya internet ve sinema paketleri veya internet ve LigTV gibi özel tanımlamaların yanında full paket olarakta tercihlerini kullanabilir.

Digiturk LigTV paketi 2018

LigTV paketi Sporun Yıldızı olarak değiştirmiştir. Bu pakete dahil olduğunuzda sadece Süperlig maçları izlemekle kalmaz ayrıca birçok yabancı lig maçlarınıda izleme şansınız vardır. Örneğin; LigTV, Süper Lig’in tüm karşılaşmaları, İngiltere Premier Ligi, La Liga, Ligue 1, Euroleague, Türkiye Basketbol Ligi, NBA, ATP Masters 1000, WTA, Formula 1 gibi daha birçok kanala sahip olursunuz.

Digiturk Sinema (Film) paketi

Sinema paketi Filmin Yıldızı paketi olarak isim değişmiştir. Bu paketi aldığınızda yerli ve yabancı birçok film kanalına sahip olursunuz. Paketi aldığınızda sadece Film, Dizi, Sinema kanallarına değil aynı zamanda birçok Ulusal ve yabancı kanallarda açık olarak yayınları izleyebilirsiniz.

Digiturk Avantajları

Digitürk lig tv paketleri, digitürk internet kampanyası, digitürk 5 büyükler paketi , lig tv internet paketi 2018, digitürk full paket kaç lira, lig tv 1 yıllık peşin gibi düşünceleriniz için ayrıca;

İstediğiniz paketi kredi kartı ile çok daha uyguna getirebilirsiniz. Giriş paketinden faydalanan bir abone sadece maç günü bir maç, canı çektiğinde bir film kiralama gibi ek hizmetlerden ücretli olarak faydalanabilir.

One thought on “Digiturk Tv paketleri 2018, Digiturk internet paketi”

  1. ben yıllık kredi kartı ile ödeme yaptım,sanırım yakında bitecek aynı fiyattan devam edebilirim yoksa ayrılacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir