Tivibu paketleri 2018

Evinize eğer Tivibu almak istiyorsanız sadece TV yayınları veya Türk Telekom ev internet paketleri (TTNET) ile tercihte bulunabilirsiniz. Ulusal, Haber, Çocuk, Müzik, Belgesel, Yabancı, Yaşam & Eğlence Kanalları, Sinema ve Spor kanalları ile evde TV keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz.

Yeni paketleri ise;

  1. Tivibu Giriş Paketi
  2. Tivibu Sinema Paketi
  3. Tivibu Süper Paket

Başvuru ve Fiyatlar

Yardımcı OlalımFiyatları İnceleyin

Tivibu giriş paketi

Tivibu Giriş paketinde; Adındanda anlaşılacağı üzere 25’i HD, toplam 100 TV kanalı Ulusal, Haber, Çocuk, Müzik, Belgesel, Yabancı, Yaşam & Eğlence Kanallarının bulunduğu başlangıç paketidir.

Tivibu Sinema paketi

Eğer evde Film, dizi merakınız varsa Sinema paketi ile 62’si HD, toplam 211 TV kanalı Sinema, Dizi, Ulusal, Haber, Çocuk, Müzik, Belgesel, Yabancı, Eğitim, Yaşam & Eğlence Kanallarına sahip olabilirsiniz. Sinema paketi içerisinde ayrıca 4000’in üzerinde “Seç İzle” içeriği bulunmaktadır.

Tivibu Süper paket

Adındanda anlaşılacağı üzere tüm kanalları içerisinde barındıran üst yani full pakettir. 73’ü HD, toplam 233 TV kanalı Spor, Sinema, Dizi, Ulusal, Haber, Çocuk, Müzik, Belgesel, Yabancı, Eğitim, Yaşam & Eğlence Kanalları bu paket ile kullanılabilmektedir.

Tivibu Spor paket

Bu paket ayrıca verilen bir paket değildir. Süper paket içerisinde bulunmaktadır. Tivibu Spor kanallarında içerisinde UEFA Şampiyonlar ligi, UEFA Avrupa Ligi diğer kaliteli futbol liglerinin maçları canlı yayın; Eurosport ve Foxsport kanallarında tenisten golfe dolu dolu spor keyfini yaşayın; Fox Life, FX, Fox Crime gibi dünyanın en popüler dizi kanalları ile dizileri Amerika yayını ile aynı anda veya hemen sonra takip edin; Discovery, National Geographic ve BBC gibi belgesel kanallarına da sahip olabilirsiniz.

Tivibu internet paketi 2018

Tivibu ile internet almayı düşünüyor veya mevcut internet kullanıcısıysanız tarifeye ek Tivibu paketi alabilirsiniz. Mevcut abonenin yararlanabileceği gibi diğer operatörlerden geçişlerde veya yeni eve internet bağlatmak isteyenlerin yararlanmalarına imkan sunulmuştur. İnternet altyapısı Türk Telekom Adsl, Vdsl veya Fiber ile desteklenerek Yalın internet (Telefonsuz internet) paketlerinede ilave edilebilmektedir.

One thought on “Tivibu paketleri 2018, Tivibu internet paketi”

  1. Evde internet paketi var ama arti tv paket almak istiyorum yeni kampanya ve en uygun tv kanal paketle ilgili bilgilendirilmek istiyorum teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir